Anunț important pentru verificarea antiplagiat

Anterior perioadelor de încărcare și verificare în sistem antiplagiat se pot solicita opțional și contra cost verificări ale lucrărilor la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. după cum urmează:

• Disertație: 25 lei/lucrare – până la data de 26.05.2017
  • Licență: 25 lei/lucrare – până la data de 23.06.2017

Studenții vor trimite spre verificare (la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., cu subiectul e-mailului „verificare antiplagiat”) un singur document în format Word (fără cuprins, bibliografie și anexe) care să conțină pe prima pagină:

•          Titlul lucrării;
  •          Autorul;
  •          Coordonatorul;
  •          Adresa de e-mail la care studentul va primi răspunsul.

Lucrarea va fi însoțită de chitanța ce atestă plata taxei pentru verificare antiplagiat, în format electronic (scanată/pozată). Taxa poate fi achitată la caseriile ASE sau în contul ASE deschis la Trezoreria Statului Sector 1 București RO35TREZ70120F330500XXXX, CUI 4433775.