A zecea conferință internațională: "Schimbarea rapidă a mediului de afaceri și a companiilor".

Institutul de Administrare a Afacerilor din București (IBAB-ASEBUSS) lansează invitația la cea de-a 10-a Conferință Internațională: "Schimbarea rapidă a mediului de afaceri și a companiilor".
Evenimentul își propune să atragă profesioniști și cercetători din comunitatea științifică și de afaceri din România și SUA. Acesta va fi organizat în parteneriat cu Universitatea de Stat din Kennesaw (KSU), Atlanta, Georgia și va avea loc în data de 11 octombrie 2017 în București, România, la sediul IBAB-ASEBUSS.

Lucrările trimise prin procesul de evaluare reciprocă sunt publicate în suplimentul Proceedings al revistei "Quality- Access to Success", inclus în următoarele baze de date internaționale: SCOPUS, EBSCO, CAB ELL'S, PROQUEST.
În acest link regăsiți formularul de înregistrare și planul detaliat al conferinței. Pentru detalii privind participarea la acest eveniment sau instrucțiuni pentru depunerea și pregătirea lucrărilor, vă rugăm să vizitați pagina de internet a conferinței.

Pentru informații suplimentare, vă rugăm să contactați Raluca Suciu la ralucas@asebuss.ro.